Produkty

Jde to i bez Viagry

Viagra volný prodej je lákavá představa pro mnoho mužů, kteří ztratili své mužství, a rázem se ocitají někde mezi kastrovanými „eunuchy“. Pro muže je ztráta erekce mnohdy až děsivou představou, protože se jim může doslova rozpadnout léta budovaný partnerský vztah. I když je manželka či družka nebo přítelkyně shovívavá a milující, jistě i na ni neblaze působí fakt, že její vyvolený není schopen milování, a že se jejich láska odehrává spíše mimo fyzickou rovinu, anebo na úrovni mazlení či uspokojování partnerky orálně či různými pomůckami.

tablety Viagry

Co je důležité si rovněž uvědomit, je absence orgasmu, který je se ztrátou erekce spojen, a muž bez orgasmů bývá více vystresovaný, nevrlý a psychicky frustrovaný, než ten, kdo si orgasmus užívá několikrát za týden, nebo dokonce několikrát za den. Život dospělého člověka v produktivním věku bez orgasmu bychom mohli přirovnat k otroctví, kdy dotyčný pouze pracuje a vykonává své povinnosti, zatímco ten nejpřirozenější projev radosti ze života je mu upírán.

listy Ženšenu

Co s tím? Jestliže přemýšlíte nad tím, že byste šli cestou náhrady Viagry a objednali si na Internetu podobný preparát s obsahem Sildenafilu, pak se raději přeorientujte na adaptogenní bylinky, jako je Maca peruánská nebo Ženšen, s nimiž docílíte úspěchu i bez vedlejších účinků.

Tyto byliny zvyšují hladinu testosteronu a potlačují nadbytek stresových hormonů, což bývá nejčastější příčinou ztráty či snížení erekce. Bylinky obsahují velké množství potřebných živin, takže tím doplníte do organismu potřebné látky a vyhnete se zároveň vedlejším účinkům, které jsou mnohdy typické pro syntetické preparáty z lékáren. Adaptogeny se navíc zaměřují přímo na podstatu problému, tedy na stres a nedostatky v životosprávě, což žádný přípravek se Sildenafilem nedělá. Návrat k normálu je u bylinné léčby sice zdlouhavější, ale zato máte jistotu, že jdete správnou cestou, ovšem nutno podotknout, že k úspěšné léčbě je také nutné dodržovat zásady správné životosprávy, zejména zbavit se bílého cukru, bílé mouky a nadbytku masa, alkoholu a cigaret.