Produkty

Poznámkový blok s potiskem? Proč ne?

Poznámkové bloky s potiskem jsou velice užitečnou věcí v pracovní kultuře vaší firmy. U zaměstnanců vyvolávají pocit sounáležitosti s firmou, s jejími cíli i směřováním. Jsou vhodné pro každou příležitost a v neposlední řadě jsou rovněž výbornou, malou, pozorností pro vaše obchodní partery a zákazníky. Potisk poznámkového bloku může tvořit jednoduchá grafika. Může být v něm zakomponováno logo vaší společnosti, adresa či jiné kontaktní údaje. Tady si dovolíme připomenout, že víc než korespondenční adresa, je pro uživatele bloku zajímavá adresa webových stránek. Na nich ostatně už nalezne vše ostatní.

blok poznámkový

Poznámkové bloky se dají zaměřit na různé účely. Pro strohé poznámky, záznamy o telefonních číslech, zápisky jednotlivých myšlenek a pozorování úplně vystačí maličký blok ve formátu A6. Ten se dá zasunout třeba do kapsy saka. Pokud ovšem chcete, aby se do bloku zapisovalo více informací, jsme schopni dodat bloky ve formátu A4. To umožní do něj zanášet třeba i nějaké diagramy případně nákresy technických postupů, střihů šatů, či jiné pracovní grafiky. Poznámkové bloky můžeme nabídnout v široké škále zpracování. Od klasických bloků s lepeným hřbetem po luxusní, které si v ničem nezadají s noblesou klasických diářů. Je jen na vás zvolit, k jakému účelu budou vaše bloky sloužit. Jen na práci, nebo i pro reprezentaci?

poznámkový blok

U těch opravdu krásných bloků, respektive zápisníků se například jedná o zápisník s pevnými deskami, které navíc jsou opatřeny gumičkou, která zabrání nechtěnému otevírání. V zápisníku je rovněž poutko pro psací potřeby a také vlepená kapsa, kterou uživatel využije na uložení vizitky nebo důležitých poznámek na dalších útržcích volného papíru. Reklamní bloky Promodarky s potiskem dodají firemní kultuře ve vaší společnosti ten správný punc. Zákazníci a obchodní partneři si zase na vás vždy vzpomenou, když tento poznámkový blok vytáhnou a začnou si do něj zanášet důležité poznámky.