Produkty

Nejlepší betonové ploty

Plotů je na dnešním trhu velkém množství a je těžké se vyznat v tom, jaký je zrovna nejlepší. Mnoho lidí plot kolem svého domu nemá a tím dělají velkou chybu. Díky plotu chráníte svůj pozemek a odradíte zloděje, kteří mají zálusk na Vaše věci. Také budete mít vetší pocit bezpečí a konečně také soukromí, které si každý z nás musí dopřát. Jestliže plot kolem Vašeho domu nemáte, tak ho rychle vystavte, ať se Vám něco neztratí. Nevíce stavěné ploty v této době jsou ploty betonové, pletivové a ještě ploty dřevěné.

betonové ploty

Betonové ploty jsou zaručeně tou nejlepší možno volbou. Tento plot Vám zaručí dokonalé soukromí a to jak před sousedy, tak před lidmi z ulice. Má povětrností a protihlukovou bariéru a jeho výška může mít od 50 cm do 300 cm. Pokud zvolíte výšku 3 metry, tak si můžete být jistí, že k Vám zaručeně nikdo neuvidí a vy si užijete nerušené sezení na zahradě. Na stavbu tohoto plotu nepotřebujete žádné stavební povolení a oplotíte s ním cokoliv. Mimo si můžete vybrat z mnoha dekorů a výplní a bude jen na Vás, co se Vám bude líbit nejvíce. Navíc ploty vydrží desítky let a nemusíte se o ně starat. Plot sice oproti ostatním pořídíte dráž, ovšem jeho vlastnosti Vám žádný jiný plot nevynahradí.

Plot pletivový je tu už mnoho let a má stále svoje zastoupení. Můžete ho vidět kolem domů, firem, či zahrad a hodí se prostě všude. Nemusíte ho během let ošetřovat a i tak vydrží. Navíc se dá opatřit ostnatým drátek, který odradí zloděje. Jde zde o ideální poměr vysoké kvality a dobrou cenu.

betonové ploty

Ploty dřevěné už se moc nestaví a dřevo slouží spíše jako výplně u plotů betonových. Ovšem pořizovací cena je nízká a má jednoduché opravy. Nevýhodou je neustále starost o plot. Ovšem pokud nejste moc vytížení, tak pro Vás může být tento plot dobrou volbou.

Pokud tedy nemáte plot, tak si zvolte betonovou variantu, nebudete litovat a zaručeně se Vám bude líbit.