Nezařazené

Vánoční dárky a horoskopy

Strefit se do vhodného dárku tak, aby z něj měl radost nejen jeho dárce, ale především obdarovaný, je velké umění. Vyžaduje to soulad lidských duší, vzájemné porozumění a pochopení skutečným touhám toho druhého. Nenakupujeme přece dárky pro sebe.
Jakou radost můžeme na Vánoce přinést lidem narozeným v podzimním a zimním období od října do února?
vánoční jarmark
Váhy – málokdy se stává, že by lidé ve znamení Vah neměli umělecké nadání. Bývají to skvělí aranžéři, fotografové, výtvarníci, sochaři, designéři. I když se to nemusí na první pohled projevit, tyto citlivé duše vyzdvihují krásu, soulad, harmonii a my jim v tom můžeme být trochu nápomocni. Podle toho, k čemu muži tíhnou, to mohou být výtvarné potřeby, sportovní vybavení, kde lze vyjádřit soulad pohybu, např. lyže nebo kolečkové brusle, výpočetní technika, hudební nástroje (kytara), ale nepohrdnou i kvalitními značkovými hodinkami. Dárky pro ženy mohou být podobného zaměření, ale žena Váha je navíc velmi svůdná a jistě ji potěší parfém, šperk, a podobně jako Blížence, poukaz na nákup oblečení (raději poukaz, ať si je vybere sama dle svého vkusu).
vánoční obrázek
Štír – nesmírně vášniví lidé, přesto až přecitlivělí. Navenek maskují svou tvrdostí zranitelné srdce. Znamení Štíra rádo zkoumá vše, co souvisí se životem a smrtí, s věčným životním koloběhem, a tak se radují jak z mnoha drobností, jako jsou diáře, mobily, hodinky, knihy, vinotéky, ale i poukazy na Thajské masáže neb sportovní oblečení. Pro ženy různé přívěšky a náramky, praktické vybavení domácnosti, např. šicí stroj, anebo dobrou detektivku. Nejvíc však potěší vlastnoruční výrobek darovaný z lásky. A Štíři si jej zapamatují do konce života, jejich paměť je totiž fenomenální.
Střelec – numerologicky označovaný číslem 9 – tito lidé bývají nesmírně přímočaří, až prostořecí. Rození diplomaté to rozhodně nejsou a raději vám řeknou, co si o vás myslí, než jako Váhy tancovat kolem horké kaše. Jsou to lidé nesmírně akční a muž Střelec nepohrdne praktickými doplňky do auta, sportovním náčiním a oblečením, anebo poukazem na nějaký zajímavý zážitek (masáže, seskok padákem, vodácké dobrodružství na raftu). Ženy ocení veškerou kosmetiku, uklidňující čaje, vybavení na relaxační jógu, kvalitní mobilní telefon a třeba také poukaz na reflexní masáž chodidel.
vánoční cukroví na tácku
Kozoroh – když se řekne „konzervativní“, vybavíte si Kozoroha. Ctí tradice a především rodinné kruhy a svazky. Drží se spíše v pozadí, rozhodně není nápadný, ale tichá voda mele břehy, až byste žasli. I ženy v tomto znamení jsou nesmírně vzrušivé a vášnivé. Srdce Kozorožky si získáte kosmetickou sadou, vkusnými šperky a značkovými parfémy, ale i různými zážitkovými dárky, které může prožít po vašem boku nebo s vašimi dětmi. Ať je to poukaz na drahou večeři, permanentka do wellness, či na masáže. A rozhodně uspějete s poukazem na nákup kvalitní obuvi, kterou si však žena Kozoroh musí koupit sama.