Produkty

Jak na distribuci

Distribuce léčiv Technolife je hodně důležitá a velmi zodpovědná práce. Musím říct, že když jsem tuto práci vykonávala, tak jsem byla velmi ráda. Moc mě bavilo řídit tu velkou dodávku, kde jsem měla uložené všechny léky a další zdravotnický a obvazový materiál. Víte, ze začátku to nebylo tak jednoduché, jako třeba po půl roce této práce. Nevěděla jsem skoro nic a všechno se mi pletlo. Musela jsem si zapamatovat různé kroky, jak léky distribuovat. Není to jen tak. Není na ten způsob, jako když rozvážíte pizzu. Distribuce léčiv je úplně o něčem jiném. Váš šéf si vás pěkně proklepne. Samozřejmě, že nechce zaměstnat nějakého lumpa nebo darebáka.

Léky vám předepíše lékař

Je jasné, že každý zaměstnavatel chce zaměstnat jen ty nejlepší uchazeče. A já musím říct, že jsem byla na sebe velmi pyšná, když si šéf vybral zrovna mě. Víte, taky jsem si to vlastně i vysloužila. Hodně jsem se na tuto práci těšila a přála jsem si ji mít. Mám navíc vystudovanou zdravotní školu, takže jsem měla i velkou výhodu. Navíc mluvím dalšími dvěma cizími jazyky, tak to taky byla moje velká výhoda. Navíc miluji biologii a všechno s ní spojené, takže nebylo vlastně o tom ani pochyb, že bych práci mít nemohla. Navíc když to tak vezmu, tak jsem si to taky zasloužila tím, že jsem dva roky předtím pracovala v senior centru. Je to krásná a hodně velká budova, kde bydlí sto padesát seniorů.

Ke zdraví pomáhá cvičení

Je o ně opravdu pěkně postaráno a je jim tam dobře. Moc rádi jsme s nimi chodili na vycházky do parku. Samozřejmě na etapy, všechny naráz vzít samozřejmě nešlo, to je jasné. Ale i tak mě práce velmi bavila. Oni byli jako moje rodina. Ovšem jsem ale pak odešla, protože jsem otěhotněla. A protože v senior centru je práce těžká na fyzičku, tak jsem musela odejít. Našla jsem si brigádu jako distributor léčiv a taky u toho pak zůstala. Tam mám kratší pracovní dobu, a to se mi moc hodí, jako matce samoživitelce. Chci být totiž hodně často se synem. A zajímá vás taky distribuce léčiv? Tak klikněte sem na náš web. Třeba vás práce zaujme.