Produkty

Přeprava zboží bez poškození

Nepředstavitelné množství zboží putuje každý den na dlouhé vzdálenosti, aby dorazilo na potřebné místo, přičemž při přepravě jej chrání výplňový materiál.

Přeprava zboží bez poškození

Ze skladu až k zákazníkovi

Každá výrobní firma se zaměřuje na výrobu určitého zboží, aby z této své činnosti vydělala dostatek peněz. Není to jen tak, protože celý proces musí být promyšlený a správně spočítaný, což zajišťuje dostatečný výdělek. Ovšem materiál i zboží se musí převážet a někde hlavně skladovat. K tomu u většiny firem slouží hala, která se nazývá sklad. Typickými prvky jsou regály plné určitých produktů, což zajišťuje výrobu, nebo právě výdělek jejich prodejem.

lepenková krabice

Musí v něm být pořádek, kdy pomáhají moderní technologie včetně čteček, abychom měli o všech věcech uvnitř skladu naprostý přehled a věděli, kde se nachází. Nejčastěji zboží umisťujeme do krabic a následně na palety, kdy je známá europaleta, protože ta se dá nabrat ze všech stran. Takže je lze snadno naložit do návěsu kamionu a poslat ke kupci. Tento druh přepravy zboží o větší hmotnosti je u nás jedním z nejvýhodnějších, protože náklady na jeden výrobek jsou malé.

Zabalení do krabice

Podmínky pro zboží nejsou při přepravě mnohdy ideální, a proto je musíme před nebezpečím produkty chránit. První ochranou bývají igelitové sáčky a fólie, kdy ty brání proti vniknutí vody a prachu, na což je citlivá třeba elektronika a další zboží, které nemůže navlhnout. Poté se dávají po více kusech do lepenkových krabic, což je ekologické řešení a vyjde docela levně. Často ale přichází problém v tom, že zboží se v krabici hýbe vlivem prostoru mezi zbožím a krabicí.

doručovací služba

Při přepravě by totiž mohlo dojít k mechanickému poškození, takže musíme pohybu zboží v krabici zabránit. Takže se používá výplňový materiál do krabic Balteto, který tlumí veškeré nárazy a zabraňuje všem různým poškozením. Záleží, o jaký typ zboží se jedná a jaká varianta bude finančně výhoda. V současné době jsou oblíbené nafukovací sáčky, které se totiž prodávají v roli a následně se nafouknou speciálním přístrojem. Tím získáme takový pružný polštářek.