Produkty

Přitažlivá díky krásným dlouhým řasám

Tajným snem každé ženy je být krásná a přitažlivá a co nejlépe, bez vlastního přičinění. Aby ji tak stvořila sama matka příroda. A která žena tvrdí, že krásná být netouží, zpravidla vám neříká pravdu. Každá žena se chce cítit být hezká, jen si to nedokáže přiznat a spíše jen závistivě pokukuje po těch, kterým příroda skutečně dopřála a ve skrytu duše jim závidí pěkné lesklé husté vlasy, štíhlou postavu jako proutek, ladné paže, útlé boky, široké lícní kosti a smyslný pohled. Ale už mnohdy nevidí, co se za tím vším skrývá. Málokteré ženě je dopřáno být nádherná a nic pro to nemuset udělat.

krásná ženská tvář

Mnohdy jsou za tím léta dřiny na posilovacích strojích, odříkání v jídle, každodenní jogging, odmítání masa (vegetariánky), sladkých dortíků (strach z tloustnutí), kávy a červeného vína (zabarvují zubní sklovinu). Pijí neperlivou vodu, na rautu si dopřejí, když už, tak jen jednu sklenku šampaňského (kalorie navíc). Neustále sledují módní trendy v odívání, aby nebyly náhodou „out“. Pravidelně ráno i večer sledují v zrcadle, zda jim nepřibyla nová vráska a hrozí se z ní.

Ještě jim, milé ženy, závidíte? Vy také můžete leccos pro sebe udělat a nebude vás to stát celé jmění a ani spousty námahy. Pohlédněte na svět zpříma se sebevědomím sobě vlastním, které umocníte krásnými dlouhými řasami.

dlouhé řasy

Stačí jen skutečně málo a vás obličej dostane úplně jiný výraz a budete si připadat jako modelka. K nádherně dlouhým řasám vám dopomůže sérum na růst řas, které je namícháno ručně a vyrobené pouze z přírodních ingrediencí. Na řasy a obočí budete nanášet jemným kartáčkem sílu přírody. Ve směsi jsou obsaženy extrakt z quinoi, arganový olej, ricinový olej, biotin a kofein. Všechny tyto složky podporují růst obočí a řas, kteréžto přirozeně i zpevňují a bojují proti lámavosti.

Pak už jen stačí přimhouřit oči nebo svůdně mrknout a váš cíl je na dosah…