Produkty

Zábradlí od profesionálů

Zábradlí je neodmyslitelnou věcí v každém patrovém domě a dost na něm záleží. Díky zábradlí můžete bezpečně sejít a vyjít schody a slouží také, jako opěrný bod. Díky zábradlí si mohou starší lidí při výstupu schodů odpočnout a opřít se o něho. Zábradlí však musí být pevně ukotvené a splňovat všechny bezpečnostní podmínky. Pokud přemýšlíte, že byste si udělali nové zábradlí a nevíte, jakou firmu zvolit, tak zvolte osvědčené profesionály. Těmi je firma fa-Havlíček, která se zábradlí věnuje nespočet let a dělá nádherná venkovní i vnitřní díla.

kvalitní zábradlí

Firma fa-Havlíček je na trhu již od roku 1987 a za tu dobu posbírali mnoho zkušeností, co se týká výroby a instalace zábradlí Fa-havlicek. Díky těmto zkušenostem se řadí mezi jedny z nejlepších firem, která na výrobu zábradlí u nás je. Také se věnuje výrobě v Evropě, tudíž sbírají informace a poznatky i z jiných krajin. Díky dlouholeté působnosti na trhu si také udělal i vlastní tým projektantů, kteří mají kreativní přístup v oblasti designu. Samozřejmostí jsou také profesionální dělníci, kteří za svůj život vyrobily a nainstalovali nespočet zábradlí. K projektu používají profesionální software, který učiní zábradlí nejen funkčním, ale také hezkým. Na výrobu používají samozřejmě jenom kvalitní materiál, se kterým mají zkušenosti.

kvalitní zábradlí

Na internetových stránkách této firmy se dozvíte mnoho zajímavostí o firmě a také si zde můžete prohlédnout všechny fotografie z již vyrobených kusů. Rozhodně stojí za to, se podívat na všechny a pořádně si rozmyslet, co by bylo to pravé pro Vás. Mimo zábradlí se firma zabývá také vnitřním prostorem a vyrábí tak i obložení stropů, interiérové dveře, obložení stěn a mnoho dalších prací.

Pokud se tedy chystáte vyměnit stávající zábradlí za nové, tak zvolte rozhodně tuto osvědčenou firmu. Nebudete litovat a návštěva se určitě zeptá, jaká firma Vám zábradlí dělala.