Produkty

Zubař

Zuby jsou důležitou součástí každého z nás a každý by se měl o ně poctivě starat. Už když jsme byli malý, tak nám rodiče říkali, ať si je poctivě čistíme a to nejméně dvakrát denně. Pokud jste však čištění zanedbávaly a ten máte plnou pusu kazů, nebo Vás nějaký zub bolí, tak jste na špatné cestě. V takové fázi, je nejlepší vyhledat zubaře, který Vám od bolesti a kazů pomůže. Zubař Praha 10, nově nabírá pacienty a to bez rozdílu věku.

Zubař

Tato nová ordinace je vybavena nejmodernějším zařízením a je zde velice příjemný personál. Pracují zde profesionální zubaři, kteří za sebou mají dlouhou praxi a neustále jí zlepšují. Provádí se zde klasické preventivní prohlídky až po odborné zákroky. Navíc tato klinika leží na velice dobrém místě, kam se pohodlně dostanete jak autobusem, tak tramvají. Můžete dojet také automobilem, který zaparkujete u obchodního centra Eden, které je vzdálené od ordinace pouhých 5 minut. Jestliže Vám však tato poloha kliniky nevyhovuje, tak se můžete obrátit na některou z jejich poboček. Ty se nacházejí v Mělníku, v Roudnici nad Labem a také v Horní Počaply. Bude tak jen na Vás, kde to budete mít pohodlnější.

Zubař

Díky moderní době je také možné se registrovat online a nemusíte tak vážit cestu přímo ke klinice. Registrovat můžete jak sebe, tak svoje děti a to na stejný den. Tudíž nebudete muset jezdit na dvakrát, ale vše vyřídíte jeden den. Díky registračnímu systému se registrujete na daný čas a nebudete muset čekat ve frontě, jak u klasických zubařů. Po příchodu jenom přijdete a budete ihned na řadě. Navíc tato klinika bude od Září spolupracovat s pojišťovnami a nebudete tak muset platit majlant.

Pokud tedy hledáte zubaře a nedaří se Vám žádný najít, tak se registrujte na této klinice. Zaručeně nebudete litovat a Váš chrup bude opět zdraví a čistý. Proto neváhejte a registrujte se už nyní, nikdy nevíte, kdy Vás začnou bolet zuby.