Produkty

Interaktivní pomůcka pro batolata

Vaše malé ratolesti začínají objevovat prostory ve vašem bytě a s velkou slávou a za přítomnosti celé rodiny už udělaly své první krůčky? Pak je jistě co oslavovat. Z miminka se stává batole, které se rádo začíná batolit po bytě. Ale ouvej! První pády, první poranění a brek a batole se už neodvažuje postavit znovu na nožičky, protože si moc dobře pamatuje bolístku, kterou si udělalo na jednom ze svých prvních samostatných výletů. Je mnoho dětí, které jsou sice velice aktivní a všude si dolezou (některé i pozadu) a než se nadějete, máte je tu v kuchyni pod nohama, tu v obýváku. Ale už se bojí znovu postavit. Tak trochu jim můžete napomoci i vy.

batole dítě

Buď budete trpělivě vyčkávat – někdy i několik měsíců, až na strach z pádu zapomenou a samy se opět začnou stavět na nožičky a bez opory dělat své další nové krůčky nebo jim poskytnete oporu vy. A to ve formě dětského chodítka. Tato chodítka jsou úžasná a děti je milují, protože jim dovolují nejen pohyb s bezpečnou a pevnou oporou po bytě, kterou mohou „řídit“, ale mají v sobě i spoustu nových a úžasných věciček, jenž děti baví.

dítě ruka

Hlavně se na ně dá i hrát! To neznamená že tato dílka sama hrají všemi barvami, protože jsou pestrobarevné, ale mají v sobě zabudovaný i xylofon, který když děti objeví, máte o zábavu postaráno. V chodítku ale dítka najdou i různá ozubená kolečka, se kterými se dá točit, ukrývají v sobě labyrint nebo dokonce i šikovnou prolézačku. Chodítko pro holčičku, tak i pro chlapečky, se stává skvělou interaktivní hračkou, která rozvíjí motorické schopnosti vašeho šikovného děťátka. Jsou výtvarně a řemeslně kvalitně zpracované, takže se nemusíte obávat nekvalitního zpracování. Naopak, chodítko povede první krůčky vaší ratolesti k jeho i k vaší radosti s naprostým bezpečím. A jeho použití je velmi variabilní – může být na doma nebo i na procházky venku.