Ekonomika

Jak bydlet brzo ve vlastním domě?

Chtěli byste konečně bydlet ve vlastním domě, kde byste nebyli limitování a ničím omezováni. Jenže postavit si v dnešní domě svůj vlastní dům, je náročné jak po časové stránce, tak po té finanční. Má tedy takový problém vůbec nějaké řešení? Věřte nebo ne, ale skutečně tu taková možnost je. Mobilní dřevostavby jsou skvělou možností jak bydlet v co nejkratším možném čase. Jedná se o jeden z nejnovějších trendů v moderním bydlení, které v sobě snoubí dva nejdůležitější aspekty, a to příznivou cenu a menší náklady na vytápění. Dřevostavba je energeticky méně náročná než jiné druhy bydlení, a je proto skvělou volbou pro ekologické a zároveň moderní bydlení.

Dřevěný interiér

Pokud si chcete tedy pořídit vlastní bydlení, ale víte, že podmínky hypotéky jsou pro vás nesplnitelné, může být pro vás právě tento styl bydlení řešením. Tento styl bydlení je už několik let ve Spojených státech velkým hitem a teď se konečně dostává i k nám.

Moderní roubenka

Chcete už jednou pro vždy konečně opustit ruch velkoměsta a pořídit si nějaký menší stavební pozemek za městem nebo na vesnici? Jenže už stavební pozemek je velmi nákladný a často na jeho koupi padnou veškeré našetřené úspory. Navíc klasický cihlový dům podléhá mnoha nařízením a vyhláškám, jeho výstavba je složitá a nákladná a vy se tak musíte zadlužit hypotékou na několik let dopředu. Jenže ze dne na den se pak může stát, že přijdete o práci a splnění sen se může stát břemenem na noze. Dřevostavby mají tu výhodu, že pořizovací cena je mnohdy o 2/3 levnější. A samotná výstavba, ta často trvá jen několik málo měsíců a máte hotovo. Na pozemek se totiž dovážejí už hotové dílce, které se zkompletují přímo na místě. Takže jediný mokrý proces, který budete muset na stavbě absolvovat je vybetonování základové desky. Všechny další mokré procesy u tohoto typu objektu odpadají.