Firmy

Využívejme nabízené služby našich supermarketů

Všichni to známe. Jednou za čas otevřeme lednici a spíž a poličky na nás zejí prázdnotou. Je na čase sepsat velký nákup a vypravit se do některého supermarketu, kde pořídíme chybějící potraviny. Bývá to většinou tak jednou za týden, u menších rodin jednou za 14 dní či jednou do měsíce. I tak jde vždy o poměrně namáhavou činnost, která chce dobré svaly, zdravé nohy a dost trpělivosti. Čeká nás totiž poměrně namáhavý tělesný výkon, který zvládne jen trénovaný člověk bez tělesných handicapů. Co se od nás očekává?
obchod s potravinami
Především musíme ukořistit nákupní vozík, který ve chvílích výprodeje či jiné akce bývá nedostupný. Pak nás čeká pohyb mezi regály, kdy nohy musí zvládnout cestu od pořízení nákupu po pokladnu. Ruce tak berou zboží do ruky ve chvíli, kdy je dáváme z regálu do koše, později pak vyndavají zboží na pojízdný pás pokladny a zase skládají zpět do koše. Po ukončení pokladní transakce pak zase naše ruce musí přeskládat nakoupené zboží do nákupních tašek a vše umístit do auta nebo donést ručně domů. Po takovém tělocviku je i zdravému, mladému jedinci častou ouvej. Co potom starším občanům s tělesným postižením? My ale nemusíme absolvovat tento maraton, a přesto budeme mít nakoupeno.
 nákup přes mobil
Jak na to, abychom se v obchodě neuštvali?
 
Jednoduše. Využívejme služeb, které některé supermarkety nabízejí. Velmi oblíbenou službou je objednání celého nákupu na internetovém portále , kde si můžeme zboží vybrat dle našich požadavků v klidu domova. Ihned máme i přehled, kolik bude nákup stát. Na stejném portále si pak objednáme dobu, kdy nám má být nákup doručen přímo do bytu. Naše jediná namáhavá činnost bude uložení zboží do našich úložných prostor. Tato služba je velmi preferovaná lidmi, které nákupy namáhají, nemohou jít do obchodu, využívají jí nemocní lidé a lidé pracovně velmi vytížení.
 košík u nákupu
Další příjemnou službou je možnost pořídit si nákup návštěvou supermarketu, ale nemusíme již zboží v konečné fázi několikrát vyndat z koše a dát zpět. Nákup usnadní přístroj, kterým si přímo markujeme zboží vkládané do nákupní tašky. Máme přehled o ceně, která nás bude čekat u pokladny. Zaplatíme pak v zoně samoobslužné  pokladny a čeká nás pouze uložení tašky do kufru auta. Nákup se tak výrazně zrychlí a nám ubyde tělocvik s přendáváním nakoupených věcí.